Witamy w selekcji najbardziej czarujących    Hoteli w Istanbule.

LISTA MIAST W TURCJI

Istanbul Hotels, Hotels in istanbul, Istanbul Hotels Accommodation in Istanbul, Lodging Istanbul , Albergo , Tours in Istanbul, Sultanahmet, Sirkeci, Taksim, Old Istanbul, Beyazit, Kumburgaz, Bglu, Sultanahmet Hotels, Hotels in Sultanahmet, Taksim Hotels,

HOTELE W ISTANBULE
sultanahmet - taksim - wyspa księżniczki

HOTELE W SULTANAHMET (STARE MIASTO)  - SIRKECI - SEHZADEBASI
Sułtan Ahmet, sułtan który uwielbiał tulipany, meczety i ogrody, użyczył swojego imienia temu historycznemu miejscu, które oferuje odwiedzającym - poza innymi atrakcjami - muzeum na wolnym powietrzu. Sirkeci było w latach 60-tych centrum budowy statków. Jest to miejsce ogólnie bardziej zurbanizowane i położone niedaleko Złotego Rogu. Sultanahmet jest położone na wzniesieniu i jest miejscem historycznym, natomiast Sehzadebasi jest położone bardziej na zachód i ukazuje życie codzienne Istambułu.

HOTELE NA PLACU TAKSIM  - PERA - TEPEBASI - FENER - BALAT - GALATA
Plac Taksim stanowi centrum 'nowego' miasta. Jest to miejsce znane na całym świecie ze swych sklepów, restauracji, kawiarni i wszelkiego rodzaju dyskotek, całe życie nocne Istambułu zbiega sie na Placu Taksim. Aby przyjemnie urozmaicić sobie wieczór można wybrać się na przechadzkę Istiklal Caddesi z Placu Taksim do Wieży Galata, mijając po drodze chrześcijańskie kościoły, ambasady, przerózne markety, księgarnie i sklepy z ubraniami. Zachwyć się wspaniałym widokiem z Wieży Galata, nastepnie udaj się metrem do Złotego Rogu na Bazar Egipski (Przyprawowy).

WYSPY KSIĘŻNICZKI ( WYSPA BUYUK, WYSPA KINALI, WYSPA HEYBELI, WYSPA BURGAZ)
Położone na Morzu Marmara, Wyspy Księżniczki, dzieli od Istambułu tylko krótka wycieczka promem, a jednak wydają się one być zupełnie innym światem. Panuje tam spokój i cisza, jako że obowiązuje zakaz jazdy samochodem. Jest to również miejsce z ciekawą historią.

HOTELE KADIKOY - HOTELE W AZJATYCKIEJ CZĘŚCI ISTAMBUŁU - Hotele nad Bosforem
Kadikoy położone w Anatolijskiej części Istanbułu. Jest to nowoczesna, modna aleja w Istambule; miejsce gdzie młodzi ludzie chodzą aby popatrzeć i zostać zobaczonymi.

HOTELE LOTNISKOWE - CNR - WYSTAWA TUYAP -  INNE CZĘŚCI ISTAMBUŁU (ATAKOY , POLONEZKOY ,MASLAK,SILIVRI )
Zestawienie Hoteli położonych w pobliżu Lotniska Międzynarodowego. Oferujemy pełen wachlarz usług, w tym rezerwacje hotelu, wynajem samochodów, informacje o lotnisku i atrakcjach oraz wiele innych. Tu rozpoczyna się proces rezewacji hotelu lotniskowego. Przewodnik po hotelach lotniskowych jest źródłem informacji dla podróżnych o wszelkich zniżkach w hotelach naokoło lotniska. Odwiedzający z pewnością dużo skorzystają dzięki temu bogatemu i wszechstronnemu zestawieniu. Niezależnie od tego, czy masz ograniczony budżet, spędzasz wakacje z rodziną, czy załatwiasz interesy, nasze hotele lotniskowe zapewnią odpowiednie zakwaterowanie.

WSZYSTKIE HOTEEL W ISTAMBULE ( A - Z )
Znalezienie hotelu w Sultanahmet,  Sirkeci, Beyazit, Laleli, Sehzadebasi, Taksim, Pera, Tepebasi, Wyspach Księżniczki, Wyspie Buyuk, Wyspie Kinali, Wyspie Burgaz, Wyspie Heybeli, Besiktas, Sisli, Osmanbey, Polonezkoy, Atakoy, YenibosnaYesilkoy, yesilyurt.. i pozostałych częściach Istambułu umożliwia indeks alfabetyczny (a-z). 

Marco Polo & Historia

Podróże & Wycieczki

Miasto Miesiąca

Cel Podróży

Zasady Postępowania

Linki

Skontaktuj się z Nami

Silk Road Hotels: Ishak Pasa Caddesi No: 6 Cankurtaran, Sultanahmet - Istanbul / Turkey
Tel: +90 212 527 68 59 Tel1: +90 212 638 12 15   Fax: 90 (212) 527 68 59 - 527 68 59  E-mail:  info@silkroadhotels.com