Zapraszamy do wyboru Hoteli w Kapadocji 

LISTA MIAST W TURCJI

 

GAMIRASU Cave Hotel

**Klasa specjalna**

.....CENY.....


OTOCZENIE...
Hotel usytuowany jest pośrodku kojącej ciszą zielonej doliny Kapadocji. 7km szlak górski rozpoczyna się tuż przed hotelem i ciągnie się wzdłuż doliny z przepięknym strumykiem płynącym pośrodku doliny. Klify wypełnione są jaskiniami po obu stronach wzniesień.

Znajduje się tam również Wczesnochrześcijański Bizantyjski Kościół w jaskini, zawierający freski z pośród których nieliczne zawierają obrazy hotelu. Naprzeciwko hotelu znajduje się podziemne miasto, tylko czekające na turystów by je odkryli.

Posiłki podawane w hotelu są organiczne. Śniadanie składa się z chleba, gęstej śmietany, plastra miodu przekładanego świeżymi owocami i serwowane jest na pięknym tarasie w sezonie letnim a czasie zimy w jaskiniowym pokoju ozdobionym świeżymi kwiatami.

WSZYSTKO DLA GŁĘBOKIEGO SNU...
Pokoje wyryte są w kamieniu. Materiałt użyte do restauracji pochodzą z lokalnego złoża kamienia wulkanicznego. Dywany są całkowicie wykonane z bawełny i żaden z nich nie zawiera ani krzty metalu.

Według naszych niemieckich partnerów, którzy są lekarzami medycyny alternatywnej, metal blokuje krążenie energii, dlatego można nie czuć się wypoczętym nawet po bardzo długim śnie. Tak właśnie człowiek się czuje po nocy spędzonej w standardowo budowanych budynkach. Pokoje i łóżka Hotelu Gamirasu są zaprojektowane dla całkowitej harmonii ciała ludzkiego z jego otoczeniem. Kiedy się obudzisz, czujesz się pełny energii, nawet po bardzo krótkich śnie. Nic nie zakłuci twego snu, poza odgłosów natury. W pokoi roztacza się widok na domy zbudowane w jaskiniach, gdzie mieszkali starożytni mieszkańcy. Możesz obserwować lokalne kobiety jak przychodzą z dzbanem po wodę do fontanny znajdującej się zaraz przy hotelu. Raz na dwa dni społeczna 'kuchnia kamienna', znajdująca się naprzeciwko hotelu, jest rozgrzewana. Jeżeli wyjdziesz z pokoju i przyjmiesz gorące zaproszenie możesz się czuć zaproszony na skosztowanie ciepłego chleba prosto z pieca. 

DARMOWY ODBIÓR Z LOTNISKA
Jeżeli tylko się z nami skontaktujesz, odbierzemy Cię z Lotniska Nevsehir w Kapadocji -50km- lub z Lotniska Kayseri  –90km- w jedną stronę za darmo. Powitamy Cię na hali przylotów z kartką, na ktorej będzie twoje imię i nazwisko.

 

 

Marco Polo & Historia

Podróże i wycieczki

Miasto miesiąca

Destinations

Nasza polisa

Linki

Skontaktuj się z nami

Silk Road Hotels: Ishak Pasa Caddesi No: 6 Cankurtaran, Sultanahmet - Istanbul / Turkey
Tel: +90 212 527 68 59 Tel1: +90 212 638 12 15   Fax: 90 (212) 527 68 59 - 527 68 59  E-mail:  info@silkroadhotels.com